Secret monde
Alışveriş Sepetiniz

Bayilik Başvurusu

BAYİLİK BAŞVURUSU

·          

·         İç Giyim ve Giyim magazaları, E Ticaret Siteleri, (Toptan fiyatlarla)  bayimiz olarak stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar stok riskleri bulunmaz.

·         Evden satış yapan bayanlar, satış temsilcileri, kuaförler ve diğer satış yapmak isteyen herkez ürünlerimizi temsilcimiz olarak (temsilci fiyatlarından)  stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. 

·         E ticaret sitesi olan firmalara XML desteğinde bulunmaktayız. Böylece ürünlerimizi uğraşmaksızın sitelerine yerleştirebilirler. Online Stok takibi yapabilirler. 

·         Bayimiz Olan Firma ve satıcıların Kar marjı %20 İle %50 arası değişmektedir. Ortalama Karlılık oranı %35 civarıdır. 

·         Firmalar Ve Temsilciler Bayi ekranımızdan, Bayi alış ve satış fiyatlarını online olarak görebilir, Siparişleri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirler. 

·         Kredi kartı ve havale seçeneğinde ödeme yapabilirsiniz.

·         Bayi ekranından aldıkları ürünleri ister müşterilerine direk gönderim, isterlersede kendi firma adreslerine gönderimini sağlatabilirler.  

·         Tüm ürünlerin stok güncellemesi anlık yapılmaktadır XML e anlık yansımaktadır.

·        

·         14.30 kadar yapılan siparişler aynı gün içerisinde kargolanır.

·         XML  Entegrasyonu için hizmet bedeli 100.TL olup geri iadesi yapılamamaktadır. Ücretin sebebi entegrasyon sebebi ile olaşan trafik sebebi ile firmamıza olan maliyetidir.  

·        

·         Ödeme Şartlarını yerine getiremeyecek firmalar başvuruları iptal edilecektir.