Secret monde
Alışveriş Sepetiniz

Bayilik Başvurusu

BAYİLİK BAŞVURUSU

İç Giyim ve Giyim magazaları, E Ticaret Siteleri, (Toptan fiyatlarla)  bayimiz olarak stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler. Bu sayede satışlarını ve karlılıklarını arttırırlar stok riskleri bulunmaz.

Evden satış yapan bayanlar, satış temsilcileri, kuaförler ve diğer satış yapmak isteyen herkez ürünlerimizi temsilcimiz olarak (temsilci fiyatlarından)  stok riski ve maliyeti olmaksızın tüm ürün çeşitlerimizi satışlarına dahil edebilirler.

E ticaret sitesi olan firmalara XML desteğinde bulunmaktayız. Böylece ürünlerimizi uğraşmaksızın sitelerine yerleştirebilirler. Online Stok takibi yapabilirler.

Bayimiz Olan Firma ve satıcıların Kar marjı %20 İle %50 arası değişmektedir. Ortalama Karlılık oranı %35 civarıdır.

Firmalar Ve Temsilciler Bayi ekranımızdan, Bayi alış ve satış fiyatlarını online olarak görebilir, Siparişleri ile ilgili tüm işlemlerinizi takip edebilirler.

Kredi kartı ve havale seçeneğinde ödeme yapabilirsiniz.

Bayi ekranından aldıkları ürünleri ister müşterilerine direk gönderim, isterlersede kendi firma adreslerine gönderimini sağlatabilirler.

Tüm ürünlerin stok güncellemesi anlık yapılmaktadır XML e anlık yansımaktadır.

 

Siparişler yoğunluk durumuna göre %80 oranında aynı gün en geç 48 saat içerisinde içerisinde kargolanır.

 

Pazaryerlerinde magazası bulunan bayilerimizin siparişleri tarafımıza iletecek oldukları kargo kodu ile gönderimi yapılmaktadır. 

Bayilik Başvurusu İçin Başvuru Formunu Eksiksiz Olarak Doldurunuz

Doğrulama Kodu