Secret monde
Alışveriş Sepetiniz

Mağaza Yardım

itemizden yapılan alışverişlerin % 85'i en geç 2 iş günü içinde kargoya verilmektedir.

Sepetinize sadece OUTLET bölümündeki ürünleri eklemeniz durumunda hafta içi günler saat 16.00'a kadar verilen siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Satışını yaptığımız tüm ürünler, ürün detayında aksi belirtilmediği sürece, en geç 3 iş günü içerisinde kargoya teslim edilmektedir.

Teslimat süreleri gideceği bölgeye ve kargo firmasına göre değişiklik göstermekle beraber  1-3 iş günü sürebilmektedir.

Artık secretmonde.com’da Alışveriş Çok Daha Güvenli!


secretmonde.com Dünya çapında kabul gören en yüksek Güvenlik Sertifikaları ve Güvenlik Sistemlerini hayata geçirebilmiş ülkemizdeki ender e-ticaret sitelerinden biri olarak sizlere daha güvenli hizmet verebilmekten dolayı onur duyar!

Güvenliğiniz için tüm tedbirleri alıyoruz. İlk ve en önemli tedbir, ilk günden bugüne kadar uyguladığımız kart bilgilerinizin sunucularımızda kesinlikle saklanmaması. Kredi Kart Bilgilerinizi asla saklamıyoruz. Bu yüzden her alışverişinizde yeniden Kredi Kart bilgilerinizi girmenizi istiyoruz.


Ayrıca, TLS 1.0, RC4 256 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı, en gelişmiş sertifika olan SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure/3 Boyutlu Güvenli Alışveriş sayesinde kredi kart güvenliğinizi riske atmadan dilediğiniz her zaman güvenle alışveriş yapabilirsiniz.


Kredi Kart Güvenliği


İnternet alışverişinin en önemli kriterlerinden birinin güvenlik olduğunun bilincindeyiz. Sitemizde Rapid SSL sertifika merkezinden alınmış olan ve bankaların internet sitelerinde de kullanılmakta olan TLS 1.0, RC4 128 bitlik şifreleme (Yüksek); RSA 2048 bitlik veri aktarımı ve SSL Güvenlik Sertifika sistemi kullanılmaktadır.


Kredi kart bilgilerini girdiğiniz sayfada adres çubuğundaki adresin başında bulunan "http" ibaresinin "https" olarak "s" (secure - güvenli) takısı aldığını ve adres çubuğunun hemen sağ tarafına kilit ikonunun geldiğini göreceksiniz. Bu ikon, bulunduğu sayfada tarayıcınız vasıtası ile gönderdiğiniz bilgilerin tamamın şifrelenmiş olarak gittiğini göstermektedir. Bu ikona tıklayarak sertifikanın geçerliliği ile ilgili detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Ve tabi adres çubuğunun yeşil olması da en son güvenlik teknolojisini kullandığımızın bir göstergesidir.


EV SSL Güvenlik Sertifikası


secretmonde.com, güvenlik sertifikalarının en yüksek standardı ve en son teknolojisi olan EV SSL sertifikasını kullanmaktadır. Extended Validation SSL - Genişletilmiş Doğrulama -  


 


3D Secure/3 Boyutlu Güvenlik


3D Secure, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartıyla yapılan alışveriş işlemlerinin güvenliğinin artırılması için geliştirilmiş olan bir sistemdir.


Visa ve MasterCard ın geliştirdiği "güvenli internet alışverişi" çözümleri ile, hem kart sahipleri hem de üye işyerleri sahtekarlıklara karşı güvence altına alınmıştır.


Verified by Visa® ve MasterCard® SecureCode™ logoları bulunan sanal işyerlerinden yapılan online alışverişler Visa ve MasterCard güvencesi altındadır.


secretmonde.com olarak bizde, tüm dünyada daha güvenli internet alışverişinin sağlanabilmesi için Visa ve MasterCard tarafından geliştirilen e-ticaret 3D SECURE uygulamasını kullanmakta ve eğer kredi kartınızı aldığınız banka, bu sistemi destekliyorsa, 3D Secure yöntemini kullanarak alışveriş yapma imkanı sunmaktayız.


Bundan böyle sitemizden alışveriş etmek daha da güvenli hale gelmiştir!


Mutlu ve güvenli alışverişler dileklerimizle.


secretmonde.com sitesinde satılan ürünler için belirlenmiş olan kargo ücretleri, Türkiye'nin tüm illeri için aynı olup, seçeceğiniz kargo firmasına göre değişiklik gösterebilmektedir. Kargo ücretini sepete ürün ekledikten sonra kargo firması seçimi yaparak öğrenebilirsiniz. Sitemizin her sayfasının en üstünde gösterilen tutar üzerinde yapacağınız alışverişlerinizde ise "Kargo BEDAVA"dır.

%100 Orjinal Ürün
secretmonde.com'dan alacağınız tüm ürünler, %100 Orjinal markalı ürünler olup, taklit ve cilde zararlı hiçbir ürün satışı yapılmamaktadır.
 
Ürün Garantisi
Kullanma talimatları ürün içerisinde ya da ürünle beraber gönderilmektedir. Ürünlerinizin uzun süre aynı özelliğini koruması için lütfen ürün içerisinde bulunan kullanma talimatlarında belirtilen talimatlara uyunuz. 
 
Aldığınız üründe kalite sorunu veya farklı problemleri, Yardım sayfaları altında bulunan İletişim Formunu kullanarak bize bildirmenizi rica ediyoruz. 

Siparişiniz, kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında, kargo görevlisi yanınızdayken, teslim fişini imzaladıktan sonra kargo paketini açıp kontrol ediniz. Paket içeriğinde herhangi bir yanlışlık, fazlalık ya da eksiklik sözkonusu ise, kargo tutanağı hazırlatarak bize geri gönderebilir ya da bilgi verebilirsiniz.

Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Bu gibi durumlarda kargo görevlisi ile herhangi bir sorun yaşarsanız bize hemen bilgi vermenizi rica ederiz. Tarafımızdan gerekli müdahale en kısa sürede yapılacak ve sorununuz çözüme kavuşturulacaktır.

Siparişinizdeki olması gerekenden farklı olarak hatalı gönderilen ürünler hakkında bilgiyi, sitemizdeki "Yardım" sayfalarında bulunan "Bize Ulaşın" bölümündeki "İletişim Formu" aracılığı ile bize bildirmenizi rica ediyoruz.

Müşteri Hizmetleri Departmanımız size gereken desteği mümkün olan en kısa sürede verecektir.

Ürünü iade süresi içerisinde göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapıldıktan sonra, stoklarda bulunması durumunda değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecekt

Siparişiniz, kargo görevlisi tarafınızdan size ulaştırıldığında teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve herhangi bir hasar durumunda "Hasar Tespit Tutanağı" hazırlatmanız gerekmektedir. Hasar tespit tutanağı ile ilgili olarak dikkat etmeniz gereken bir diğer husus, kargo görevlilerinin tutanakta belirttikleri açıklamalardır.

Örneğin, "Kolide hasar bulunmamaktadır. Ürün hasarlıdır." gibi bir tutanak, ürünün taşıma esnasında hasar görmediği şeklinde yorumlanacağından değişim esnasında problem yaratmaktadır. Hasarlı çıkan ürününüz için mutlaka tam ve doğru kelimelerle tutanak tutulması için görevliyi uyarınız.

Örneğin : Ürün elime ulaştığında kontrol edilmiş ve hasarlı olduğu görülmüştür.

Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Siparişinizi teslim aldıktan sonra fark ettiğiniz hasar durumlarında ise kargo şubenize hemen bilgi vermeniz ve hasar tespit tutanağı hazırlanması doğrultusunda yardım talep etmeniz gerekmektedir. Eğer kargo şubesinden gerekli yardımı alamaz iseniz, bize bilgi vermenizi rica ederiz. Müşteri Hizmetleri Departmanımız size gereken desteği verecektir. Hasarlı ürün bilgisi tarafımıza ulaşır ulaşmaz, değişim işlemleriniz hızlı bir şekilde tamamlanacak ve tarafınıza bilgi verilecektir.