Secret monde
Alışveriş Sepetiniz

Ortaklık Programı Başvurusu

secretmonde.com kazancını siz müşterileri ile paylaşıyor. secretmonde.com satış ortaklığı programına ÜCRETSİZ bir şekilde üye olarak siz de hemen kazanmaya başlayın. Sosyal medya hesaplarınızda paylaşım yaparak komisyon kazanın...Kazandığınız komisyonları ister secretmonde.com sitemizde kullanın isterseniz kendinize ait yönetim panelinizden nakit olarak talep edin...


Siz de secretmonde.com ailesine katılın, şıklığınızı kazançla buluşturun...


SORU : Satış ortağınız olmam için kendime ait bir işletmem olmalı mı ?

CEVAP : Hayır. Satış ortağı olmanız için sadece sosyal medya hesaplarından en az birine sahip olmanız yeterli.


SORU : Satış ortağı olabilmem için bir web sitem olması gerekiyor mu ?

CEVAP : Hayır. Satışlar secretmonde.com web sitesi üzerinden gerçekleşmektedir.


SORU : Satılan mallar ile ilgili herhangi bir sorumluluk üstleniyor muyum ?

CEVAP : Kesinlikle hayır. Satılan mallar ile ilgili tüm garanti, yıllardır olduğu gibi tamamen secretmonde.com a aittir. Hiçbir müşteriyle bağlantınız veya diyaloğunuz olması söz konusu bile değildir.


SORU : Satış ortağı olduktan sonra nasıl para kazanacığım ?

CEVAP : Satış ortağımız olduktan sonra yapmanız gerek tek şey, size sisteme kayıt olduğunuzda size özel olarak vereceğimiz linki sosyal medya hesaplarınızda paylaşmak. Bizim paylaştığımız görselleri günlük olarak takip edebilir, bu görselleri kendi sosyal medya hesaplarınızda size ait link ile birlikte paylaşmanız yeterli. Sizin linkiniz tıklayarak sitemizi ziyaret eden ve alışveriş yapan kişilerden %5 ile %10 arasında değişen oranlarda prim kazanacaksınız


SORU : Benim gönderdiğim müşterinin alışveriş yaptığını nereden bileceğim ?

CEVAP : Güzel soru. Sisteme kaydınızı yaptığımızda size ait bir kullanıcı adınız ve şifreniz oluşuyor. Bu kullanıcı adı ve şifresi ile, www.secretmonde.com adresimizden giriş yaptığınızda yönetim panelinizden anlık olarak sizin tarafınızdan gönderilen kaç kişi olduğunu kaçının alış veriş yaptığını ve bu işlemlerden ne kadar prim kazandığınızı görebileceksiniz.


SORU : Biriken primlerimi nasıl alacağım ?

CEVAP : Yönetim panelinizde biriken primlerinizi takip edebileceğiniz bir yer var. Orada toplanan prim tutarı belli seviyeye ulaştığında “ TALEP ET “ BUTONU aktif olur. Bu butona tıklayarak biriken priminizin hesabınıza nakit olarak yatmasını sağlayabilirsiniz.


SORU : Satış ortağı olmak için herhangi bir ücret ödemem gerekiyor mu?

CEVAP : secretmonde.com satış ortaklığı programı katılımı tamamen ücretsiz olup, 18 yaşından büyük T.C. vatandaşı olan tüm bay ve bayanların katılımına açıktır.


SORU : Sistemden istediğim zaman çıkış yapabilir miyim? Herhangi bir yaptırımı var mı?

CEVAP : Satış ortaklığı tek taraflı olarak dilediğiniz zaman ayrılabileceğiniz bir sistemdir. Herhangi bir yaptırımı yoktur.